Zduńskowolski Szpital Powiatowy Spółka z o.o. informuje, że w okresie od 08 kwietnia do 22 listopada 2024 roku będą realizowane badania profilaktyczne w zakresie wczesnej diagnostyki:

• raka piersi – C 15-3, USG piersi (kobiety powyżej 40 roku życia)
  • raka prostaty – badanie PSA (mężczyźni w grupie wiekowej 50-75 lat)
  • raka trzonu macicy – Ca 125, USG ginekologiczne głowicą vaginalną (kobiety powyżej 40 roku życia)

w ramach finansowanych  przez Zarząd Powiatu Zduńskowolskiego Programów Profilaktycznych.

Informacje dodatkowe :

• Badania USG piersi oraz badania USG ginekologiczne głowicą vaginalną wykonywane w  Pracowni USG I piętro Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o. o. ul. Królewska 29 – rejestracja osobiście lub telefonicznie w Rejestracji Centralnej (parter budynku Poradni Specjalistycznych) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30  tel. 43 824 41 63, 43 824 41 68.
  • Pobranie krwi do badań – Ca 125, C-15-3 i PSA wykonywane w  Punkcie Pobrań CDL ul. Królewska 29 (I piętro budynku Poradni  Specjalistycznych  - stary budynek chirurgii). od poniedziałku do piątku w godzinach  7:30 – 10:00

Warunkiem uczestnictwa w Programach jest wypełnienie –anonimowej ankiety dostępnej w miejscu realizacji Programów.

W przypadku realizacji badań Ca 125, C-15-3 i  PSA  – Rejestracja osobiście lub telefonicznie w Rejestracji Centralnej (parter budynku Poradni  Specjalistycznych) tel. 43 824 41 63, 43 824 41 68.

Badania laboratoryjne PSA i CA 15-3  realizowane są na podstawie skierowania wydanego przez Rejestrację Centralną po uprzednim wypełnieniu ankiety. W związku z powyższym  osoby rejestrujące się osobiście -  formalności załatwiają podczas rejestracji, natomiast osoby rejestrujące się telefonicznie – przed zgłoszeniem się na  badanie  - odbierają w rejestracji - skierowanie
i wypełniają ankietę.

REJESTRACJA NA BADANIA OD 8 KWIETNIA 2024 ROKU

Niezgłoszenie się na badanie USG - w wyznaczonym w trakcie rejestracji dniu - skutkuje skreśleniem z listy.

Bez tytułu